Klient biznesowy

Nasze działania

Fizjoterapia
Dietetyka
Trening mentalny

Prowadzisz własny biznes? Zastanawiasz się, jak wpłynąć na pozytywną atmosferę i ogólne zadowolenie pracowników w przedsiębiorstwie? Jako firma zdajemy sobie sprawę, że podstawą dobrze prosperującego biznesu są pracownicy. Satysfakcja jest głównym motorem napędowym i przekłada się na efektywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki, kreatywność, czy nawet pewnego rodzaju więź z miejscem pracy. Zadowolenie załogi to klucz do efektywnej pracy organizacji. Propagując równowagę w każdym aspekcie życia, w Invitalo oferujemy warsztaty, których celem jest poprawa jakości życia pracowników, a także wdrożenie ich w tematykę trzech filarów.

Szkolenia dietetyczne i warsztaty z fizjoterapuetą

Oferujemy szkolenia dietetyczne dla firm, będące wprowadzeniem do tematów z zakresu zdrowego odżywiania. To świetna okazja do tego, aby nauczyć się jak: prawidłowo komponować posiłki, urozmaicić swoją dietę o produkty pełne witamin i cennych składników odżywczych, a także jak przygotowywać zdrowe i pożywne przekąski nie tylko do pracy, ale np. na wyjazd służbowy. W naszej ofercie znajdują się również warsztaty z fizjoterapuetami w pracy, których celem jest przekazanie wiedzy na temat tego, jak powinna wyglądać prawidłowa postawa podczas pracy przy komputerze, jak dbać o kręgosłup, a także jak zminimalizować skutki uboczne różnego rodzaju przeciążeń. Odpowiednio przystosowane stanowisko pracy, a dokładniej pomoże odciążyć nasze barki, jak i główną część tułowia. Z pomocą fizjoterpauety pracownicy dowiedzą się także, jakie ćwiczenia rozciągające przyczynią się do zniwelowania bólu związanego z pracą w pozycji siedzącej.

W Invitalo duży nacisk kładziemy także na trening mentalny. Praca w biurze czy korporacji wymaga od pracowników wydajności, kreatywności i efektywności. Jak wykorzystać potencjał, a równocześnie osiągnąć wyższy poziom skuteczności załogi? Trening mentalny pozwala na rozwijanie umiejętności pracowników, a także pomaga radzić sobie ze stresem czy niepowodzeniami. W Invitalo wiemy jak ważne jest dobre samopoczucie pracowników, dlatego oferujemy kompleksowe usługi, które ograniczą ilość zwolnień lekarskich, wpłyną na efektywność pracy pracowników, a co za tym idzie ­- przyniosą większy zysk firmie.

Pamiętaj, troska o pracowników zwróci się z nawiązką. To świetny sposób na to, aby wytworzyć lojalność i więź z miejscem pracy. Jako firma cenimy sobie dobre relacje, dlatego współpracę z Klientem Biznesowym traktujemy jako partnerstwo. Zapraszamy do kontaktu!

Korzyści dla firm

Wizerunek:

Poprawisz wizerunek firmy i dzięki temu będziesz mógł rekrutować kompetentnych pracowników, którzy nie będą myśleć o zmianie pracy.

Oszczędności:

Zaoszczędzisz dzięki rzadszemu korzystaniu ze zwolnień lekarskich przez pracowników.

Większy zysk:

Pracownicy, którzy są zdrowi, nie stresują się i są w dobrej kondycji, pracują bardziej efektywnie.""

Lojalność:

Zyskasz zadowolonych pracowników, którzy będą pracować w Twojej firmie długie lata.

Dlaczego warto

Zdrowe ciało

Dbanie o zdrowe ciało jest bardzo ważne, szczególnie kiedy wykonujemy pracę siedzącą. Warto wiedzieć jakie ćwiczenia mogą pomóc nam w odciążeniu kręgosłupa oraz przyczynią się do zniwelowania bólu związanego z pracą przed komputerem.

Zdrowe relacje

Zadowolenie zespołu to klucz do efektywnej pracy organizacji. Satysfakcja pracowników zwiększa ich efektywność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki, a nawet może zagłębiać ich więź z miejscem pracy.

Zdrowy umysł

Ćwiczenia mentalne rozwijają w pracownikach wiele umiejętności, w tym umiejętność radzenia sobie ze stresem i niepowodzeniami. A jak wiadomo dobre samopoczucie jest kluczem do efektywności oraz wydajności.

Umów się na wizytę