Klient indywidualny

Nasze działania

Fizjoterapia
Dietetyka
Trening mentalny

Zastanawiasz się, co składa się na dobre samopoczucie? Nie wiesz, skąd czerpać pokłady energii? W Invitalo d propagujemy styl życia oparty na trzech filarach, które łączą w sobie zbilansowaną dietę, aktywność fizyczną, jak i równowagę psychofizyczną. Troska o każdy z tych obszarów zapewni Ci witalność, zdrowie, a także efektywność osobistą.

Skorzystaj z pomocy dietetyka i fizjoterapeuty!

Urozmaicony jadłospis stanowi pewnego rodzaju motor napędowy, mający niebagatelny wpływ na pracę organizmu. Czujesz, że opadasz z sił? Masz ciągle ochotę na niezdrowe przekąski i nie wiesz, czym je zastąpić? W tym wypadku pomocna może okazać się pomoc specjalisty. Dietetyk Kraków czeka na Ciebie! Pod okiem profesjonalisty dowiesz się, jak komponować ze sobą składniki, aby w rezultacie otrzymać szybkie, smaczne, a co ważniejsze - pełne witamin i cennych składników odżywczych dania. Pamiętaj, że różnorodna dieta przyczynia się do uniknięcia niedoborów pokarmowych, co zdecydowanie wpływa na poprawę jakości życia. Niezwykle ważna jest również troska o ciało. Aktywność fizyczna pozwala nie tylko na utrzymanie właściwej wagi, ale także jest ważnym elementem profilaktyki wielu chorób. W Invitalo pod okiem fizjoterapeutów otrzymasz fachową pomoc, a także nowoczesną i kompleksową rehabilitację. Męczy Cię ból pleców? Prowadzisz siedzący tryb życia i w związku z tym odczuwasz dolegliwości bólowe? Fizjoterapia Kraków to kompleksowa usługa pod okiem specjalistów, posiadających szeroką wiedzą w tej dziedzinie nauki. Co nas wyróżnia? Indywidualne podejście do klienta i do każdego przypadku. Masaż głęboki, terapia manualna, czy zajęcia fizjoterapeutyczne pozwolą Ci zmniejszyć lub całkowicie wyeliminować skutki przeciążeń, czy kontuzji. Fizjoterapia w Krakowie cieszy się coraz większą popularnością.

Zadbaj o dobre samopoczucie z treningiem mentalnym

Nie zwlekaj! Zapisz się i Ty! Równie ważnym elementem, łączącym całą układankę, jest zachowanie wewnętrznej równowagi, czyli tzw. trening mentalny. Stres, a zwłaszcza w długotrwałej postaci, wpływa negatywnie na zdrowie i samopoczucie. Żyjąc w ciągłym biegu, wyznaczając sobie nowe cele i zadania, często zapominamy o tym, aby na moment zwolnić. Trening mentalny w Krakowie pozwoli Ci rozwinąć swój potencjał, a także naładować baterie do działania. Pamiętaj, harmonia w życiu to podstawa! Działania oparte na trzech filarach sprawią, że poczujesz życie pełną piersią! Z Invitalo czeka na Ciebie grono specjalistów, dla których zdrowy tryb życia to nie tylko styl bycia, ale i pasja, z którą chętnie się z Tobą podzielimy, a to wszystko w trosce o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie!

Korzyści dla osoby

Zdrowe ciało

Regularna aktywność zwiększa sprawność fizyczną, a także pozwala utrzymać prawidłową wagę i jest istotnym elementem profilaktyki wielu chorób.

Pewność siebie

Zdrowe i sprawne ciało, a także dobre samopoczucie i pozytywne nastawienie dodadzą Ci odwagi i sprawią, że jeszcze lepiej wykorzystasz swój potencjał.

Sprawność umysłowa

Zachowanie wewnętrznej równowagi jest niezbędne do rozwinięcia własnego potencjału i osiągnięcia sukcesu."

Dobre samopoczucie

Dobre samopoczucie każdego dnia sprawi, że poczujesz życie pełną piersią i z pasją będziesz realizować codziennie cele i wyzwania.

Dlaczego warto

Zdrowe ciało

Odpowiednia dieta i regularna aktywność fizyczna to nie tylko zdrowe ciało, lecz energia do realizacji codziennych zadań i podejmowania różnych wyzwań. Są to również niezbędne elementy profilaktyki wielu chorób.

Zdrowe relacje

Dobre samopoczucie to także zdrowe relacje z innymi ludźmi. Umiejętność komunikowania, słuchania innych i rozumienia ich punktów widzenia zwiększa komfort i efektywność pracy w zespole.

Zdrowy umysł

Żyjąc w ciągłym biegu oraz spotykając na swojej drodze wiele wyzwań i przeciwności zapominamy jak ważny jest relaks i trening mentalny. Warto choć raz na jakiś czas zwolnić, wyciszyć się i na nowo naładować baterie do działania.

Umów się na wizytę