Zespół

Co jest dla nas ważne

Invitalo to firma, którą tworzą młodzi, pełni pomysłów na życie ludzie. Jesteśmy ambitnym zespołem, tworzonym przez ludzi, których połączyła wspólna pasja. Naszą główną motywacją jest ciągła chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy. Propagujemy zdrowy styl życia, który łączy w sobie troskę o: ciało, ducha, jak i umysł. Mocno wierzymy w to, że harmonijne połączenie tych trzech obszarów życia jest gwarancją dobrego samopoczucia, zdrowia, jak i wewnętrznego spokoju.

Myślimy nieszablonowo, a swój potencjał chcemy wykorzystać w pracy z klientem. Cenimy sobie relacje partnerskie, dlatego wszystkie nasze projekty opierają się na rozmowie, szacunku i indywidualnym podejściu do sprawy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego swoją ofertę dostosowujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Invitalo tworzą ludzie, dla których praca to pasja, a zdrowy tryb życia to nasza codzienność, którą chcemy dzielić się z innymi.

W swojej pracy opieramy się na innowacyjnych pomysłach, a także rozwiązaniach, które praktykuje się w Europie Zachodniej, Ameryce Południowej, czy Azji. Nie lubimy stać w miejscu, dlatego chętnie testujemy nowe pomysły i wdrażamy je w życie. Swoją ofertę dostosowujemy do potrzeb klientów, a także panujących na rynku trendów.
Zespół Invitalo tworzą profesjonaliści specjalizujący się w dziedzinach takich jak: fizjoterapia, dietetyka, czy coaching. Brakuje Cie energii? Chcesz urozmaicić swój jadłospis o zdrowe i pełnowartościowe posiłki? Odczuwasz dolegliwości bólowe związane z pracą i siedzącym trybem życia? A może żyjesz w ciągłym stresie i brakuje Ci motywacji? W Invitalo czeka na Ciebie grono dietetyków, fizjoterapueutów i trenerów mentalnych, którzy napedzą Cię do działania, a także sprawią, że poczujesz moc, witalność i efektywność osobistą.

Pamiętaj, w zdrowym ciele zdrowy duch! Podpowiemy Ci jak osiągnąć stan wewnętrznej równowagi, jak komponować urozmaicone, smaczne i pełnowartościowe posiłki, a wreszcie - jak zadbać o stanowisko pracy. Nie zwlekaj! Każdy dzień jest dobry, aby coś zmienić na lepsze. Skontaktuj się z nami już dziś!

Osoby zarządzające

Monika Stypa

od 10 lat związana ze środowiskiem biznesowym w Krakowie. Pierwsze doświadczenia zdobywała jeszcze na studiach w Międzynarodowej Organizacji Studenckiej AIESEC. Absolwentka Politechniki Krakowskiej, gdzie zdobyła tytuł inż. informatyki oraz Uniwersytetu Ekonomicznego, który ukończyła z tytułem mgr zarządzania sprzedażą. Swoje doświadczenie w biznesie zdobywała zarówno w małych firmach, organizacjach o rozbudowanych strukturach, jak również prowadząc swoją firmę w branży turystycznej. Biznesowo kreator, procesowiec i pasjonat sprzedaży. Uważa, że najważniejsi są ludzie – gdyż w zespole zawsze 2 + 2 równa się co najmniej 5. Uraz kręgosłupa i związane z tym doświadczenia zadecydowały o współtworzeniu VitalMind.

Paweł Lechowicz

od prawie 15 lat związany z biznesem. Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą na Wydziale Mechaniki i Budowy Maszyn. Łączy w sobie analityczne myślenie z umiejętnościami w obszarze zarządzania strategicznego, operacyjnego i sprzedaży. Przez wiele lat doskonalił swoje umiejętności sprzedażowe oraz prowadzenie zespołów w różnych firmach. Finalnie podjął decyzję o założeniu własnej firmy w branży energii odnawialnej, którą z sukcesem prowadzi od ponad 4 lat. Najważniejszy jest dla niego człowiek. W swoich działaniach kieruje się takimi wartościami jak uczciwość, szacunek oraz determinacja. Kładzie nacisk na najwyższą jakość oferowanych usług. Dba o dobrą atmosferę w firmie i samopoczucie pracowników. Zawsze kiedy coś realizuje, to robi to z pasją i chce przy tym pomagać innym. Stąd zdecydował się na współtworzenie VitalMind. Prywatnie ojciec bliźniaków.

Eksperci

Urszula Zwierczyk

(dietetyk)

Więcej

zaszczepiona pasją do dietetyki ukończyła studia na Uniwersytecie Rolniczym na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka oraz Dietetyka. Od 2 lat prowadzi własny gabinet dietetyczny. Współpracuje z przychodniami jak Open Medical oraz siłowniami m.in. Crossfit 72d. Ceni indywidualne podejście do każdego człowieka. Inspirują Ją ludzie, ich wola zmian oraz szukanie recepty na zdrowe i szczęśliwe życie. Dzięki temu, że kulinaria są jedną z Jej pasji, potrawy które proponuje w jadłospisach są nie tylko zdrowe i dają zamierzony efekt, ale również smakują!

Mniej

Piotr Majkusiak

(trener, mentor, coach)

Więcej

absolwent uczelni technicznej, gdzie uzyskał tytuł inżyniera mechatroniki. Wpływem treningu mentalnego na zdrowie zainteresował się w momencie gdy studiował, trenował MMA oraz pracował jednocześnie. Ogrom obowiązków powodował u Niego ogromny stres oraz nieodpowiednie nawyki co niekorzystnie odbijało się na Jego zdrowiu oraz efektywności. Od 2014 roku pomaga w tym temacie innym osobom udowadniając, że psychika ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie oraz stan zdrowia. Swoją wiedzę zdobywał ucząc się, a następnie pracując w jednych z najlepszych firm szkoleniowych w Polsce: PJM International oraz Polskiej Akademii NLP. W swojej pracy łączy różne metody: coaching, NLP, hipnozę, psychologię zorientowaną na proces, pracę z ciałem oraz metody, które pozyskał od nauczycieli z całego świata m.in z USA, Indii, Ameryki Południowej

Mniej

Grzegorz Józefko

(fizjoterapeuta)

Więcej

Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na Wydziale Medycznym, gdzie uzyskał tytuł mgr fizjoterapii. Zainteresowanie medycyną, szczególnie fizjoterapią pojawiło się już w liceum i trwa do dziś. Pierwsze kroki zawodowe stawiał podczas trwania studiów jako wolontariusz w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji oraz w Biurze Osób Niepełnosprawnych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Po uzyskaniu dyplomu doświadczenie zdobywał w krakowskich ośrodkach rehabilitacji. Systematyczne szkolenia oraz wykłady pozwalają mu być na bieżąco z najnowszymi trendami w rehabilitacji. Poza praca lubi spędzać czas na świeżym powietrza, najlepiej w otoczeniu gór, jak i obejrzeć dobrą komedię.

Mniej

Osiągnięcia ekspertów